Rugsėjo 23 d. 09:00 val. ir 11:00 val. Komunikacijos fakultete profesorius Heiko Hartmannas ves du atvirus seminarus tema „Skaitymo ateitis, jos poveikis knygoms ir žiniasklaidai.“

heiko hartmann web lt 2

Prof. dr. Heiko Hartmannas nuo 2013 m. Leipcigo Taikomųjų mokslų universitete dėsto knygų leidybos ir medijų ekonomiką, medijų rinkodarą. Nuo 2009 m. iki 2014 m. jis buvo Berlyno laisvojo universiteto garbės profesoriumi. Mokslininkas turi 16 metų vadovaujamo darbo patirties negrožinės ir akademinės literatūros leidyklose. Pagrindinės jo tyrimų ir dėstymo temos apima knygų leidybos ekonomikos problemas, ryšį tarp medijų vartojimo ir leidybos, taip pat, jis užsiima filologiniais projektais Vokietijos viduramžių tyrimų srityje.

Kviečiame dalyvauti visus susidomėjusius. Numatomi seminarai – interaktyvūs, jų metu dalyviai galės aktyviai diskutuoti, samprotauti ir dalintis įspūdžiais.

Renginio vieta: JR6 aud. (Saulėtekio al. 9, I rūmai)

Data ir laikas: rugsėjo 23 d. 09:00 val. ir 11:00 val.

Seminarai vyks anglų kalba.