Liepos 8 d. 15:00 val. prasideda prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimo II etapas.

naujienai MA 2 etapas

Prašymus galite teikti iki 2024 m. liepos 10 d. 15:00 val. per VU Informacinę sistemą (VU ISAS). Jeigu išsilavinimą įgijote užsienyje, būtina pateikti išsilavinimo dokumentų elektronines kopijas iki liepos 10 d. 12:00 val.

Prašyme galima nurodyti iki 6 pageidavimų į norimas studijų programas, pasirenkant finansavimo pobūdį. Komunikacijos fakulteto programose yra laisvų vietų ir į valstybės finansuojamas ir valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Stojantieji į studijų programas, kuriose numatytas motyvacinis pokalbis ar stojamasis egzaminas, prašymą privalo pateikti likus ne mažiau nei 24 valandoms iki motyvacinio ar stojamojo vertinimo.

Konkursiniai balai skelbiami VU ISAS sistemoje 2024 m. liepos 11 d. nuo 13:00 val., o kvietimai studijuoti – liepos 12 d. nuo 11:00 val.

Komunikacijos fakultete vykdomos šios magistrantūros studijų programos:

Kviečiame rinktis magistrantūros studijas Komunikacijos fakultete ir linkime sėkmės!

Daugiau informacijos apie stojimo etapus: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/magistranturos-studijos