Penktadienį, birželio 28 dieną, Šv. Jonų bažnyčioje vyko iškilminga Vilniaus universiteto (VU) studijų metų pabaigos šventė „Finis anni academici“. Tradicinių iškilmių metu VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas įteikė padėkas VU bendruomenės nariams, tarp kurių ir Komunikacijos fakulteto darbuotojai.

Padėka už ilgametį vadovaujamąjį darbą įteikta buvusiam Komunikacijos fakulteto dekanui, profesoriui Andriui Vaišniui.

53821829106 fef17f80d2 c

Padėka už dalyvavimą bendruomenės, visuomeninėje ir savanorystės veikloje buvo įteikta Fakulteto mokslo administravimo vadovei Agnei Zumbrickaitei.

53820912222 9611e7a3b2 c

Iškilmių metu buvo pagerbti nusipelnę akademinės bendruomenės nariai, įteikti apdovanojimai už reikšmingus mokslo pasiekimus ir iškilmingai įteikti simboliniai atminties diplomai nuo totalitarinių režimų nukentėjusiems ir iš universiteto pašalintiems VU bendruomenės nariams. Iškilmėse tylos minute taip pat pagerbti išėję bendruomenės nariai.