Komunikacijos fakultetas kartu su Vilniaus universiteto leidykla rengia recenzuojamų mokslo straipsnių rinkinį „Komunikacija ir informacija. Studentų mokslinių darbų almanachas 2024“.

naujienai almanacho kvietimas

Šis darbų rinkinys skirtas komunikacijos ir informacijos bei kitų mokslo sričių visų trijų studijų pakopų (bakalauro, magistro ir doktorantūros) studentams ir jų dėstytojams bei mokslininkams, atliekantiems mokslinius tyrimus komunikacijos ir informacijos kryptyje.

Almanache bus surinkti ir recenzuojami mokslo straipsniai, kurių temos apims platų komunikacijos ir informacijos spektrą, tad jei rašote darbą viena ar daugiau iš žemiau nurodytų temų, kviečiame teikti straipsnius leidiniui.

Galimos recenzuojamų mokslo straipsnių rinkinio tematikos:

• Kūrybos komunikacija;
  • Leidyba ir reklama;
  • Verslo informacijos vadyba
  • Žurnalistika;
  • Analitinė žurnalistika;
  • Informacijos sistemų vadyba;
  • Komunikacijos mokslai
  • Ryšiai su visuomene;
  • Tarptautinė komunikacija;
  • Žinių vadyba ir lyderystė.

Pateiktos tematikos neriboja galimybės teikti tarpkryptinius mokslo darbus bei siūlyti kitas, aktualias temas. Norėdami pasikonsultuoti galite kreiptis į redakcinę kolegiją.

Galutinė straipsnių pateikimo data – rugsėjo 20 d.

Rekomenduojama straipsnio apimtis – ne daugiau kaip 40 000 ženklų (su tarpais). Visą reikalingą informaciją rasite ČIA.

Redakcinė kolegija: prof. dr. Asta Mikalauskienė (vyr. redaktorė), Kristina Gedvilaitė (redkolegijos sekretorė), prof. dr. Arūnas Gudinavičius, prof. dr. Andrius Vaišnys, prof. dr. Rimvydas Laužikas, doc. dr. Rita Repšienė, prof. dr. Remigijus Misiūnas, doc. dr. Daiva Siudikienė, asist. dr. Džina Donauskaitė, doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė, doc. dr. Dainius Vaitiekūnas, asist. dr. Giedrė Vaičekauskienė, asist. dr. Saulė Jokūbauskienė, doktorantė Diana Borovik, doktorantas Vytautas Beniušis, doktorantė Indrė Jovaišaitė-Blaževičienė, doktorantas Lukaš Kaminski, doktorantas Magnus Tomas Kėvišas, doktorantė Justina Paltanavičiūtė, doktorantė Alisa Žarkova, doktorantė Rasa Žemaitė.

Paraiškas kviečiame teikti čia: https://www.zurnalai.vu.lt/open-series/about/submissions

Laukiame jūsų straipsnių!