Untitled design 13Kviečiame registruotis ERASMUS+, dvišalių mainų ar ARQUS/Coimbra group atrankoms 2023–2024 mokslo metų rudens semestrui ar akademiniams metams.

Registracija prasidės vasario 1 d. ir vyks iki kovo 1 d.

Svarbi naujiena! Kai kuriems dvišalių mainų universitetams yra galimybė gauti Erasmus+ stipendiją ir finansavimą kelionei!

SVARBU! Galite teikti paraiškas kelioms atrankoms tuo pačiu metu.

Registracija ERASMUS+ mainų atrankai ČIA. Informacija apie universitetų sąrašą ir turimas kvotas.

Registracija ARQUS ir Coimbra group mainų atrankai ČIA.

Registracija dvišaliams mainams ČIA.

Sekite naujienas Facebook’e - VU Tarptautiniai ryšiai (@VUTarptautiniaiRysiai)

Daugiau informacijos apie mainų galimybes ČIA.

Renkantis universitetą rekomenduojame susipažinti su užsienio universiteto akademine ir praktine informacija atvykstantiems mainų studentams.

Kilo klausimų? Kreipkitės į tarptautinių ryšių skyrių el. p.: ir

Jei turite papildomų klausimų dėl tarptautinių studijų Komunikacijos fakultete kreipkitės el. p.:

Studijuok užsienyje