Rugsėjo 10 d. 11:30 val. Komunikacijos fakultete lektorius James R. LeMay skaitys paskaitą tema „Kai faktų nepakanka: kaip išsaugoti žurnalistiką dezinformacijos amžiuje“.

James LeMay WEB LT 3

Amerikietis, daug metų praleidęs CNN, šiuo metu dirba strateginių konsultacijų įmonėje Frank N. Magid and Associates (FNMA), kur patarinėja radijo ir televizijos transliuotojų vadovams ir žurnalistams iš viso pasaulio. J. R. LeMay 10 metų dirbo CNN vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoju, prieš tai – CNN naujienų biuro vadovu Vašingtone. Lektorius yra pelnęs daugybę apdovanojimų, įskaitant „Emmy“ už tiriamuosius reportažus.

Renginio vieta: 205 aud. (Saulėtekio al. 9, I rūmai)

Data ir laikas: rugsėjo 10 d. 11:30 val.

Paskaita vyks anglų kalba, ji atvira visiems besidomintiems.