Rugsėjo 2-ąją maloniai kviečiame visą Komunikacijos fakulteto bendruomenę – naujus ir esamus studentus, dėstytojus, alumnus, administracijos darbuotojus – kartu pasitikti dar vienus studijų metus!

Mokslo metų pradžios šventė naujiena

Mokslo metų pradžios renginys prasidės 12:30 val. prie MKIC (žr. žemiau). Šventės metu susirinkusiuosius sveikins Fakulteto administracijos, bendruomenės nariai, socialiniai partneriai bei alumnai, išvysime pirmakursius ir visus, grįžtančius tęsti darbus, studijas, tyrimus Komunikacijos fakultete.

Po šventės taip pat kviečiame dalyvauti tradicinėje Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisenoje, kuri prasidės 14:45 val. prie Lietuvos Respublikos Seimo rūmų (Gedimino pr. 53).

Pagrindinė informacija:
Data: 2024 m. rugsėjo 2 d., pirmadienis
Laikas: 12:30–13:15 val.
Vieta: Prie MKIC – VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (Saulėtekio al. 5, Vilnius)

Šventės metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai bus talpinami su renginio komunikacija susijusiuose kanaluose.

Susimatykime šventėse! Gražių, turiningų ir sėkmingų naujų mokslo metų!