2024 m. liepos 15 d. 15:00 val. skelbiamos po II etapo likusios vietos papildomam priėmimui į magistrantūros studijų programas.

MA papildomas priėmimas 0715

Papildomas stojimų etapas vyks nuo 2024 m. liepos 15 d. 15:00 val. iki rugpjūčio 26 d. 17:00 val., prašymus stoti į magistrantūros studijas teikiant per VU Informacinę sistemą VU ISAS. Jei išsilavinimą įgijote užsienyje, būtina pateikti išsilavinimo dokumentų elektronines kopijas iki rugpjūčio 21 d. 12:00 val.

Prašyme galima pateikti iki 3 pageidavimų į norimas studijų programas, pasirenkant finansavimo pobūdį. Stojantieji į studijų programas, kuriose numatytas motyvacinis pokalbis ar stojamasis egzaminas, prašymą privalo pateikti likus ne mažiau nei 24 valandoms iki motyvacinio ar stojamojo vertinimo.

Teikiant prašymą studijuoti, stojantieji turi sumokėti 50 Eur (baigusieji aukštąją mokyklą Lietuvoje) arba 100 Eur (baigusieji užsienyje) stojamąją studijų įmoką. Jei įmoką sumokėjote ankstesnių priėmimo etapų metu, jos mokėti dar kartą nereikia.

VU ISAS sistemoje konkursiniai balai skelbiami 2024 m. rugpjūčio 27 d. nuo 13:00 val., o kvietimai studijuoti – rugpjūčio 28 d. nuo 11:00 val.

Linkime visiems sėkmės!

Daugiau informacijos apie stojimo etapus: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/magistranturos-studijos#vu-papildomas-etapas