Pakartotiniai rinkimai į VU senatą

Centrinė rinkimų komisija informuoja, kad vyks pakartotiniai rinkimai į laisvą Vilniaus universiteto senato nario vietą.

Pakartotiniai rinkimai Komunikacijos fakultete vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu bei  Senato patvirtintu  Senato narių rinkimų tvarkos aprašu  (Vilniaus universiteto senato 2022 m. vasario 22 d. nutarimo Nr. SPN-4 redakcija).

Senato nario pakartotiniai rinkimai vyks vasario 20 d. 9:00–17:00 ir vasario 21 d. 9:00–17:00. Balsuojama Komunikacijos fakultete, (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. Rinkėjas/a pasirašytinai gauna balsavimo biuletenį, kurį užpildęs/džiusi pateikia užklijuotame voke KF Rinkimų komisijai.

Rinkimuose į laisvą Vilniaus universiteto Senato nario vietą Fakulteto bendruomenėje dalyvauja du kandidatai:

• Doc. dr. Juozapas Blažiūnas,
  • Prof dr. Rimvydas Laužikas.

KF rinkėjų sąrašas . Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimis.

Daugiau informacijos.

KF Rinkimų komisija:

• Dok. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė),
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė,
  • Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė).