Doktorantūros vasaros mokyklaECREA (liet. Europos komunikacijos tyrimų ir švietimo asociacija) kviečia į Roskilde universiteto Danijoje organizuojamą Europos žiniasklaidos ir komunikacijos doktorantūros vasaros mokyklą.

Doktorantūros vasaros mokykloje dalyvaus Europos mokslininkų bendruomenės nariai, kurie aptars šiuolaikines žiniasklaidos, komunikacijos ir kultūros studijų problemas.  Vasaros mokyklos tikslas – sukurti palankią tarptautinę aplinką, kurioje doktorantai galėtų pristatyti savo vykdomus darbus, gauti tarptautinių ekspertų atsiliepimus apie savo doktorantūros projektus, susitikti su kitų šalių studentais ir dėstytojais bei užmegzti naudingus ryšius ateičiai.

Pildyti dalyvavimo paraišką galima iki 2023 m. vasario 16 d.

Stovykla vyks 2023 m. rugpjūčio 7-13 d.

Daugiau informacijos ir galimyė dalyvauti ČIA