Senato saleKomunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad rinkimuose į laisvą Vilniaus universiteto Senato nario vietą Fakulteto bendruomenėje dalyvauja du kandidatai:

• Doc. dr. Juozapas Blažiūnas,
  • Prof. dr. Rimvydas Laužikas.

Išankstiniai balsavimai vyks 2023 m. vasario 6 d. 9:00 – vasario 7 d. 17:00. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab. Rinkėjas/a pasirašytinai gauna balsavimo biuletenį, kurį užpildęs/džiusi užklijuotame voke pateikia KF Rinkimų komisijai.
Balsavimas vyks 2023 m. vasario 13 d. 9:00 – vasario 14 d. 17:00. Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 206 kab.

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

KF rinkėjų sąrašas. Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

KF Rinkimų komisija:

• Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė),
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė,
  • Lukrecija Kociūtė (studentų atstovė).