Gegužės 15 d. Komunikacijos fakultete svečiuosis docentė Ana Sofia Carreira Duque iš Viseu politechnikos instituto Portugalijoje. Mokslininkė skaitys paskaitą „Turizme slypintys pasakojimai – kelias į įkvepiančias keliones ir kultūrinių skirtumų puoselėjimą“.

naujienai turizmo pasakojimai Ana

Doc. Ana Sofia Carreira Duque vykdo tyrimus turizmo tvarumo ir planavimo, tarpvalstybinio bendradarbiavimo, turistinių maršrutų ir gastronomijos temomis. Už 2018 m. apgintą disertaciją apie turistų pasitenkinimą Portugalijos istoriniuose centruose mokslininkė buvo apdovanota geriausios daktaro disertacijos prizu, įsteigtu Portugalijos turizmo centro.

Kviečiame dalyvauti:
Data: gegužės 15 d., 9:00 val.
Vieta: 205 auditorija

Iki susitikimo paskaitoje!