2025 m. balandžio 24–26 d. Vilniaus universitete vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Egodokumentai nuo viduramžių kodekso iki šiuolaikinių medijų: naratyvai, prezentacijos, tapatybės“, kuria siekiama suburti ir paskatinti skirtingų sričių mokslininkus pasidalinti įžvalgomis apie egodokumentų tyrimus, raidą ir kintantį jų suvokimą XXI amžiuje. Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas, Torunės Nikolajaus Koperniko universiteto Istorijos fakultetas, Lodzės universiteto Filipo Friedmano žydų studijų centras ir Egodokumentinių tyrimų grupė (https://egodocuments.umk.pl).

x 3

Susidomėję kviečiami registruotis iki š. m. spalio 31 d., pranešimų temas ir santraukas (150-200 žodžių) prašome siųsti Veronikai Girininkaitei el. paštu: . Kad Jūsų el. laiškas nepasimestų, pavadinkite jį „Vilnius 2025“. Informacija apie pranešimų priėmimą bus pateikta iki 2024 m. lapkričio 15–20 d. Jei turite klausimų, galite kreiptis

Konferencijos vieta: Vilniaus universitetas
Data: 2025 m. balandžio 24–26 d.
Registracijos mokestis: 80 EUR (įeina dalyvio mokestis, kavos pertraukėlės ir pietūs)
Konferencija vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos apie konferenciją galite rasti ČIA.