Svarbu:

• Visi užsiėmimai, t. y. paskaitos ir seminarai (išskyrus konsultacijas) VU Komunikacijos fakultete 2022 m. pavasario semestre vykdomi kontaktiniu būdu.
  • Užsiėmimų transliavimas MSTeams nebetaikomas (išskyrus Tarptautinės komunikacijos magistrantūros studijų programą anglų k., dėl laikinai į Lietuvą atvykti negalinčių studentų).
  • Dėstytojo / dėstytojos saviizoliacijos atveju užsiėmimai vykdomi nuotoliu.
  • Studijuojančiojo / studijuojančiosios saviizoliacija traktuojama kaip laikinas nedarbingumas ir taikoma įprasta tvarka: pateikus pagrindžiančius dokumentus suderinamas individualus atsiskaitymas.
  • Siekiant visų studijų proceso dalyvių saugumo Fakultete galioja rekomendacija dėvėti apsaugines kaukes, naudoti dezinfekcines priemones, vėdinti patalpas.