Muzikos prodiuseris, atlikėjas / Leidyba
Kodėl nusprendėte studijuoti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete?
Geri valstybinių egzaminų rezultatai buvo visiškas siurprizas. Norėjau bent išlaikyti, o staiga atsivėrė didelis pasirinkimas ir visiškai nežinojau, ką daryti. Lietuvių kalbos mokytoja papasakojo apie jau metus egzistuojančią leidybos specialybę. Kadangi tėvai verslininkai, o aš „prie meno“ – pagalvojau, kad ši profesija būtų neskausmingas būdas suderinti tokius skirtingus polius.
Kokie buvo Jūsų studijų metai? Papasakokite ryškiausius savo prisiminimus iš studijų laikų.
Tai buvo geriausi metai. Atsidūriau pareigingų svajotojų kurse. Buvome ir, manau, likome stiprių humanistinių pažiūrų žmonės. Įsiliejau į universiteto radijo Start FM veiklą, pradėjau groti, įsimylėjau, užmezgiau iki šiol stiprias draugystes bei ryšius.
Nežinau, kaip dabar, bet man studijuojant „komfakas“ buvo pagarsėjęs kaip vienas linksmesnių fakultetų, tad ir vakarėliai buvo atitinkami. Užjaučiu dabarties jaunimą dėl naujos draudimų politikos.
Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete įgytos žinios Jums pravertė darbe?
Gyvenant perteklinės informacijos amžiuje praverčia kasdien. Universitetas išmoko kritiškai vertinti, atsirinkti, skaityti tarp eilučių, pastebėti komunikacines intencijas – apibendrinant, tiesiog suprasti, kas vyksta aplink.
Po leidybos studijų nusekiau paskui muziką. Bet ir čia nuolat pagalvoju apie pagrindinius informacijos principus. Ką kalbu, ar mane girdi, kaip padaryti, kad išgirstų, kokio noriu atgalinio ryšio ir t.t.
Kas padeda išlikti kūrybingu? Iš kur semiatės kūrybiškumo?
Nuolat stebiu naujienas, redukuoju iki jų esmės ir jei tai, ką supratau, neprieštarauja mano vidiniams įsitikinimams – pritaikau kūryboje. Dar stengiuosi neskubėti, because trends suck.
Kokiems žmonėms rekomenduotumėte rinktis leidybos ir reklamos studijų programą?
Čia yra vietos visokiems.